Zgjedhjet 2019

Shtabi i Lladovës i konfirmon Lutës mbështetjen e madhe për zgjedhjet e 22 tetorit

 Në kuadër të vizitave në terren, kandidatit i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka vizituar sot Shtabin e partisë në Lladovë, duke parë nga afër mobilizimin e jashtëzakonshëm atje.

Shtabi i Nëndegës së Lladovës i ka konfirmuar kryetarit Haziri angazhimin e madh në terren, shtëpi për shtëpi e derë më derë, për ta bërë fitoren e madhe të 22 tetorit.

Kryetari aktual dhe kandidatit edhe për një mandat, Lutfi Haziri, ka falënderuar Shtabin e LDK’së në Lladovë, duke thënë se janë shembull i mirë i punës, organizimit dhe angazhimit të paparë deri sot.

You Might Also Like