Futboll

Mensur Livoreka largohet nga Vitia

Mensur Livoreka në stinorin e ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Vitisë. Këtë e ka bërë vetë futbollisti, por pa paralajmëruar se në cilin ekip do të kalojë. Ai në ekipin e Vitisë ka qëndruar për një vit dhe tashti pritet që karrierën t’a vazhdojë diku tjetër.

Ditë më parë nga KF Vitia është larguar edhe kryetrajneri Milaim Zuzaku.

 

Ja postimi i plotë i Mensur Livorekës në facebook:

 

Përshëndetje miq,

Pas 1 vite tek FC VITIA më nuk do jem pjesë e këtij klubi.

Faleminderoj kryesinë e klubit, shtabin teknik, futbollistët dhe tifozët ,,Idealistat,, për bashkëpunimin që patëm, iu uroj suksese të mëtutjeshme!!!

 

You Might Also Like