Sportet me dorë

KV Drita synon të rikthehet fuqishëm në volejbollin kosovar

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Vashat e Dritës startojnë furishëm

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

KV Drita fituese e Superkupës së Kosovës në Volejboll

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Federata e Badmintonit e Kosovës tash i ka edhe katër profesorë të licencuar në nivelin e parë

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Ja kur zhvillohet Superkupa e volejbollit Drita – Skenderaj

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

KV Drita angazhon dy lojtare

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Ish-boksieri e kapiteni i Kosovës në boks, Rasim Shabani në gjendje të vështirë shëndetësore

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

KH Dritës po i vihet dryni

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Përforcim i madh në volejboll, Alfred Pllana i bashkohet KV Dritës

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

Kadrije Tosuni, dikur lojtare e gjeneratës së artë të KV Drita, tash gjyqtare ndërkombëtare e paraglidingut dhe e shahut

Lexo më shumë ...