Futboll

Gjilani vijon stërvitjet për ndeshjen ndaj Prishtinës

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani – Prishtina zhvillohet të shtunën, Drita – Trepça ’89 të dielën

Lexo më shumë ...

Futboll

Kjo është tabela në Superligë, llugë në luftë për titull e për mbijetesë

Lexo më shumë ...

Futboll

Nuhiu: Dëshmuam karakter të fortë

Lexo më shumë ...

Futboll

Nervozohet Lushtaku, fajëson gjyqtarët dhe shoqatën e tyre

Lexo më shumë ...

Futboll

Bashkimi humb dhe mbetet në fund të tabelës

Lexo më shumë ...

Futboll

Vendosi penaltia në kohën shtesë

Lexo më shumë ...

Futboll

Ja me kë do të përballen Drita dhe Gjilani deri në fund të kampionatit

 

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani tash ka më shumë humbje se sa fitore

Lexo më shumë ...

Futboll

Mezani: Golat më shumë i bëmë vet se sa që na i shënoi kundërshtari

Lexo më shumë ...