Sportet luftarake

Drita kthehet me katër medalje nga Turneu Ndërkombëtar “Kupa e Maqedonisë Veriore”

Lexo më shumë ...

Sportet luftarake

Klubi i Karatesë Drita, ekipi më i mirë në Kampionatin Mbarëkombëtar në Tiranë

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani për kupë i shkon Drenicës

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani mbyll edicionin, skuadra shkon në pushim

Lexo më shumë ...

Sportet me dorë

KV Drita e mbyll stinorin vjeshtor me fitore

Lexo më shumë ...

Futboll

Jackson Ferreira vishet kuq e bardh deri më 2021

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani dhe Drita ishin dy fituesit e parë të Kupës së Kosovës pas lufte

Lexo më shumë ...

Futboll

Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Gjilanit për Kupën e Kosovës

Lexo më shumë ...

Sportet luftarake

Edonis Maliqi, boksieri më i mirë i Turneut Tradicional “Agim Rashiti”

Lexo më shumë ...

Sportet luftarake

Në Gjilan mbahet turneu memorial ndërkombëtar në boks “Agim Rashiti”

Lexo më shumë ...