Show Biz

Aktivitet i pasur  kulturor për  fëmijët  nga  Diaspora nga Shkolla e Vallëzimit modern “DancingHouse”

Lexo më shumë ...

Show Biz

Dancing House dhuroi spektakël për fëmijët e qytetit

Lexo më shumë ...

Show Biz

Artistët e së ardhmes shkëlqejnë me sfilatë mode, vallëzim modern dhe valle popullore

Lexo më shumë ...

Show Biz

Skizz rikthet me projektin më të ri

Lexo më shumë ...

Show Biz

Xherdan Shaqiri publikon foto vetëm për të rritur

Lexo më shumë ...

Show Biz

Agon Latifi vjen me këngën e tij më të re “Si ti”

Lexo më shumë ...

Show Biz

“Moj e mira ”, lansohet dueti nga Mendi dhe Tarabuka Band & Dj Star

Lexo më shumë ...

Show Biz

Edhe një bashkëpunim mes Armend Idrizit, Tarabuka Band dhe Dj Star

Lexo më shumë ...

Show Biz

Këngëtari gjilanas Meti Maloku sjell këngën e tij më të re (VIDEO)

Lexo më shumë ...

Show Biz

“Radio Star”Feston sot 17- vjetorin e themelimit

Lexo më shumë ...