Futboll

Besfort Kasumi gjyqtar në takimin hapës Drita – Gjilani

Gjilan,14 shkurt-Gjyqtari nga Prishtina, Besfort Kasumi është deleguar si gjyqtar kryesor në sfidën mes Dritës dhe Gjilanit.
Ndihmësit e tijë në këtë duel janë Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa, kurse Ilir Mehmeti do të jetë gjyqtarë i katërt.

Kujtojmë se sfida mes skuadrave, zhvillohet ditën e shtune me fillim nga ora 13 e 30 minuta.

You Might Also Like