Gjilan

Flurim Arifi kandidon zyrtarisht për kryetar dege në PDK-në e Gjilanit

Lexo më shumë ...

Gjilan

Qemajl Mustafa edhe zyrtarisht kandidat për kryetar të PDK-së në Gjilan

Lexo më shumë ...

Futboll

Gjilani vijon stërvitjet për ndeshjen ndaj Prishtinës

Lexo më shumë ...

Viti

Komiteti për Politikë dhe Financa nuk miratoi propozim vendimin për shpalljën e Bujar Nishanit ish president i Shqipërisë qytetarë nderi i Vitisë

Lexo më shumë ...

Gjilan

Gjykata ofron bashkëpunim për organizatën “Admovere”

Lexo më shumë ...

Gjilan

Një delegacion i të rinjve gjilanas priten nga përfaqësues të Këshillit të Europës dhe Parlamentit Europian


Lexo më shumë ...

OPINION

Kosova ka nevojë për dijen dhe punën e rinisë së saj më shumë se secili vend tjetër

Lexo më shumë ...

Arti pamor

Të premten hapet ekspozita e Muhamed Sadriut “Arti i Rrudhave”

Lexo më shumë ...

Gjilan

Haziri: Gjilani po bënë zgjidhje për të rinjtë e të rejat

 

Lexo më shumë ...

Trashëgimi

ARKEOLOGU I NJOHUR SHQIPTAR, GËZIM HOXHA, VIZITON KALATË E RRETHINËS SË GJILANIT

Lexo më shumë ...