Futboll

Ard Mustafa te Dardana

KF Dardana ka arritur t’i sigurojë shërbimet e mesfushorit Ard Mustafa. Ardi i kishte edhe disa oferta, por oferta e KF Dardana ishte më e mira!

Ardi së fundmi ishte pjesë e KF VITIA (kapiten) si dhe më herët pjesë e Vllaznia Pozheran!

Ardi luan si mesfushor, që do e forcoj edhe më shumë klubin e KF Dardana.

 

You Might Also Like